  • WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
WM1400SB
1 Értékelések
Bruttó ár ,  Szállítás 6 munkanapon belül
Hozzáadódik a bevásárlókosárához
Értesítést kérek, amikor a termék újra elérhető x
Szendvicskészítő · WM1400SB
  • Funkciók
  • Technikai adatok
  • Értékelések
  • Támogatás
  • Kapcsolódó termékek
Funkciók
Állítsd be a hőmérsékletet
Minden laphoz külön
Tapadásmentes bevonat-icon
Tapadásmentes bevonat
Végtelen kreativitás-icon
Végtelen kreativitás
Nincs tésztafolt-icon
Nincs tésztafolt
Két féle népszerű forma-icon
Két féle népszerű forma
Finoman gyors-icon
Finoman gyors
Hőálló fogantyú-icon
Hőálló fogantyú
Könnyen használható és tisztítható
Édes vagy sós örömteli pillanatok
Egyszerűen tisztítsd meg
Szerelem vagy hagyomány
Tökéletes időzítés
Ideális megoldás a forgalmas konyhákba!
Technikai adatok
Általános
Termékcsalád
Szendvicskészítő
Sütőlap anyaga
Alumínium
Hatékonyság
Teljesítmény
1400 W
Grillező felület mérete (szélesség x hosszúság) cm
Ø 18
Vezérlés
Hőmérséklet kijelző
Igen
Termékjellemző
Sütőlap felülete
Tapadásmentes
Állítható magasság
Nem
Függőleges tárolás - kisebb helyigény
Nem
Sütési pozíció
Lezárva
Könnyű sütés
Igen
Felszerelés
Kétoldalas teflon bevonatú lapok
Sütőlap
Gofrisütő lap
Sütőlapok
Fix grillező lap
Fütőszál
Hagyományos fütőszál
Döntött folyadék levezető nyílás és olajtálca
Fogantyú
Biztonság
Biztonsági zár
Hideg fogantyú
Tartozékok
Csatlakozókábel tároló egység
Kábeltároló egység a könnyű tárolásért
Stabilitást segítő lábak
Csúszásmentes gumi lábak
Csatlakozókábel hossza
700 mm
A termék szélessége
376 mm
A termék magassága
238 mm
A termék mélysége
118 mm
A csomagolt termék szélessége
409 mm
A csomagolt termék magassága
143 mm
A csomagolt termék mélysége
270 mm